820 000 zł

Mieszkanie Poznań / Winogrady

Mieszkanie 4 Pokoje 2 Łazienki 1 Garaże 75 m2

Sprawdź Nieruchomość

Winogrady to jedna z najstarszych dzielnic Poznania, która jednak cały czas pozostaje na topie i jest dość popularna. W dzisiejszych czasach Winogrady to miejsce w którym rozwija się wiele firm oferujących usługi. tak więc można łatwo się domyślić, że dzielnica jest ściśle zabudowana i wyposażona w najczęściej nowoczesne biura. Wiadomo więc, że Winogrady są świetnym miejscem by zamieszkać i spędzić tam resztę swojego życia. Mnogość supermarketów, łącznie z  Centrum Handlowym Pestka, oraz Plaza sprawiają, że wszędzie jest blisko i tano.

Mieszkanie, które oferujemy znajduje się  w samym centrum Winograd niedaleko ulicy Słowiańskiej. Jest to spore osiedle zagospodarowane trzema ogromnymi blokami. Mieszka na nim obecnie kilka tysięcy osób. Winogrady to centrum rynku zbytu, a także handlu. Wszystko to jest bardzo ważne i daje spore możliwości. Wiadomo, że biura do wynajęcia poznań są ciekawym miejscem przede wszystkim na to, by móc się rozwinąć. Na Winogradach takich biur jest naprawdę wiele.

Mieszkanie na Słowiańskiej jest bardzo przyjazne dla każdego mieszkańca i da na pewno spore możliwości. Takie nieruchomości jak ta są rozchwytywane przez naprawdę wiele osób, dlatego myślę, że powinieneś jak najszybciej zgłosić się i umówić na spotkanie. Zobaczysz sam, że zakochasz się w tym przytulnym gniazdku wzbogaconym jednak o nutę nowoczesności.

Właściciel: Roman Szymczak

mail: biuro@1plus.pl