599 000 zł

Mieszkanie Poznań / Przeźmierowo

Mieszkanie 3 Pokoje 1 Łazienki 1 Garaże 67 m2

Sprawdź Nieruchomość

Przeźmierowo to miejscowość, która w ostatnich latach bardzo się rozwinęła. Dlaczego? Przede wszystkim wpłynął na to przemysł samochodowy. W przeźmierowie od wielu lat działa wielkia giełda samochodowa, która praktycznie codziennie jest odwiedzana przez tysiące osób. To sprawia, że bardzo silnie rozwinięty jest tam przemysł samochodowy. Mimo, że Przeźmierowo to boczna dzielnica Poznania, to ruch uliczny jest tam codziennie bardzo napięty i często możemy napotkać na korki. Czy jednak samo miasto jest tak przyjazne? Bardzo wiele zależy od tego. Trzeba bowiem wiedzieć, że możliwości jakie mamy są zależne od efektów.

Czy Przeźmierowo jest bardzo ważnym elementem w samym Poznaniu? Na pewno tak. Jeśli więc masz biznes w tej miescowości i często odwiedzasz ja to możesz tam naprawdę zamieszkać. Wcale nie jest stamtąd daleko jeśli chodzi o miejscowości, ale trzeba pomyśleć nad tym, że to wszystko jest bardzo zależne od wielu rzeczy. Mieszkania w Przeźmierowie znajdują się często nad wysokiej jakości biurami. Lokale do wynajęcia Poznań to ciekawe miejsce na własne usługi pod miastem.

Oferujemy wam przytulne i spokojne mieszkanie w Przeźmierowie w niskiej cenie. Jest to idealne mieszkanie dla rodziny, która nie musi spędzać całego dnia w centrum zatłoczonego Poznania, a może sobie spokojnie żyć na jego uboczach.

Jeśli interesuje Cię nasza oferta musisz do nas napisać. Pomożemy Ci uzgodnić warunki i zapewnimy możliwość zmian.

 

Właściciel: Elżbieta Janowska

Kontakt: biuro@1plus.pl