460 000 zł

Mieszkanie Poznań / Ogrody

Sprawdź Nieruchomość

Ogrody są jedną z bardziej znanych i atrakcyjnych dzielnic samego Poznania. Dlaczego? Przede wszystkim świadczy o tym fakt, że są one pośrednikiem i łącznikiem tranportowym pomiędzy obrzeżami Poznania, a jego centrum. Tak naprawdę Ogrody to niezwykle ważne miejsce dla komunikacji miejskiej Poznania. Dają nam one spore możliwości i zwiększają nasz zakres możliwości jakie jesteśmy w stanie osiągnąć. Czy jednak są one wartościowym miejscem na to co trzeba zrobić? Wcale nie. Okazuje się bowiem, że same ogrody są elementem, który jest w stanie zmienić niezwykle wiele.

Mieszkanie na ogrodach z naszej oferty położone jest w jednym z bloków przy samym przystanku autobusowym. Jest to więc atrakcyjna lokacja, ponieważ bardzo łatwo można dojechać. Czy same ogrody jednak nie są problemem dla wielu? Okazuje się, że wiele osób wybrzydza dalekie położenie i tłok jaki panuje w tym miejscu. Jeśli jednak nie jesteś jedną z takich osób i jesteś zainteresowany/a tanim mieszkaniem w podobnej lokacji to na pewno powinieneś się zgłosić. Zadzwoń więc lub skontaktuj się mailowo z nami a na pewno odpowiemy i uzgodnimy warunki spotkania.

Ogrody to centrum miasta, także nie można się dziwić temu, że możliwości jakie tam mamy do osiągnięcia na pewno będą ciekawym przeżyciem. Jest to jeden z najważniejszych punktów komunikacyjnych. Daje to więc możliwości stworzenia naprawdę wartościowego punktu handlowo-usługowego. Wynajem biur Poznań na Ogrodach jest w obecnym czasie naprawdę ciekawe. Miasto się rozwija, co wróży dobrze na przyszłość.

Właściciel: Bogumiła Jachrzak

Kontakt: biuro@1plus.pl