505 000 zł

Mieszkanie Poznań / Górczyn

Mieszkanie 5 Pokoje 1 Łazienki 0 Garaże 126 m2

Sprawdź Nieruchomość

Górczyn krótko mówiąc nie ma najlepszej opinii wśród reszty Poznania. Dlaczego? Przede wszystkim nieco źle się kojarzy i występuje sporo problemów z tą dzielnicą. Jest to jedna z najstarszych dzielnic Poznania. Niestety podobnie jak Starołęka i Dębiec nie ma zbyt dobrej opinii i jest uważany za dzielnicę biedy i starszych ludzi, a czasem także chuligaństwa. Jest jednak to mylna opinia. Mówimy bowiem tylko o jednej części długiej dzielnicy. Okazuje się bowiem, że istnieje także druga, dłuższa część, która znacznie więcej jest w stanie umożliwić i pokazać wszystkim tym, którym ta pierwsza nie przypadła do gustu. Tak więc Górczyn może być dzielnicą przyjazną.

Górczyn coraz bardziej idzie do przodu i niestety takie dzielnice jak Starołęka czy Dębiec w ostatnim czasie niestety coraz bardziej odstają pod względem rozwoju. W ostatnim czasie wybudowano oprócz mieszkań na górczynie takze powierzchnie biurowego. Także wynajem biura poznań obecnie na pewno nie jest problemem.

Nasze mieszkanie na Górczynie jest jak najbardziej nowoczesne. Łączy je nowoczesność wyposażenia i modernistyczny wystrój mieszkania. Dzięki temu mieszkanie ma bardzo ciekawy wygląd. Czy jednak nie zasługuje na siebie cenowo? Cena naszego mieszkania jest naprawdę okazyjna, można powiedzieć, żę sprzedajemy je prawie za pół darmo. Dlatego warto się skusić. Jesteś zainteresowany? Zgłoś się do nas. Czekamy na Ciebie. Odezwij się na nasz numer telefonu lub maila.

Właściciel: Radosław Cierzniak

Kontakt: biuro@1plus.pl