480 000 zł

Mieszkanie Poznań / Wilda

Mieszkanie 3 Pokoje 1 Łazienki 0 Garaże 92 m2

Sprawdź Nieruchomość

Wilda jest dzielnicą pełną skrajności. Z jednej strony jej mamy bowiem naprawdę trudne warunki życia i biedę, a z drugiej możemy oglądać naprawdę rozwinięte mieszkania i ciekawe sklepy. Zarówno górna jak i dolna wilda zawierają się przecież w samym centrum miasta. Do tego dochodzi oczywiście droga dębińska która jest ciekawym miejscem ze względu na historię piłkarską naszego miasta. To właśnie na Wildzie rozpoczeła się historia zarówno Lecha jak i Warty Poznań.

Nasze mieszkanie na Wildzie to naprawdę luksus. Dlaczego? Przede wszystkim jest ono utrzymane w bardzo modernistycznym stylu. Pełnia zieleni i metalu to na pewno wartościowy element, który jest w stanie umożliwić sobie powiększenie możliwości na teraz. Wiadomo, że mieszkanie na wildzie jest ciekawym elementem. Pokazywanie sobie możliwości jakie mamy to na pewno sposób który warto pokazać. Trzeba poszukać czegoś konkretnego co da nam możliwość rozwoju w tej dzielnicy.

Także jeśli szukasz modernistycznego mieszkania, które wstrząśnie Tobą i pokaże klasę Twoim znajomym to na pewno się zgłoś do nas.

Właściciel: Rafał Adamczyk

Kontakt: biuro@1plus.pl