790 000 zł

Działka Poznań / Luboń

Działka 10 000 m2

Sprawdź Nieruchomość

Luboń to dość duża miejscowość, którą od lat uznaje się za kolejną dzielnicę Poznania. Nieruchomości tam znajdujące się od lat już są uważane za jedne z najbardziej popularnych i najdroższych. Bardzo duża liczba mieszkańców samego Poznania kupuje tam działki w nadziei na budowę domu i spokojne spędzenie reszty życia. Czy Luboń jest jednak bardzo ciekawym miejscem na spędzenie życia? Okazuje się, że tak. Jest tam wszystko co potrzebne, mamy nie tylko mieszkania, ale także duże centra handlowe i supermarkety – dzięki temu jest wrażenie, że wszędzie mamy blisko.

Oferujemy wam kupno działki w Luboniu przeznaczonej pod zabudowę. Taką działkę możemy wykorzystać jako dużą posesję, gdzie można wybudować okazały dom, a do tego wesprzeć się wieloma możliwościami rozwoju. Nasza działka należy do nieruchomości budowlanych, co znaczy, że jest w pełni przygotowana na wszelkie zabudowy przeznaczone pod mieszkania. Taką działkę można oczywiście jeszcze bardziej podzielić i wybudować całkiem okazały dom. Wynajem biur Poznań i działek w dzisiejszych czasach jest całkiem poważną sprawą. Trzeba jednak przygotować się na to, że możliwości jakie mamy muszą być bardzo rozwinięte.

Jeśli jesteś zainteresowany to zapraszam do kontaktu. Umówimy się na rozmowę, zobaczysz na własne oczy jak to wygląda i ewentualnie podejmiemy decyzję.

Właściciel: Gabriel Moskalik

Kontakt: biuro@1plus.pl