3 100 000 zł

Dom Poznań Grunwald

Dom 8 Pokoje 3 Łazienki 2 Garaże 560 m2

Sprawdź Nieruchomość

Grunwald jest bardzo spokojną dzielnicą usytuowaną nieco na boku Poznania. Nie jest ona zaniedbana a jednak można sobie wyobrazić, że życie płynie tutaj znacznie wolniej. Dlatego właśnie Grunwald w ostatnich czasach zdobywa tak wielkie zaufanie ludzi, którzy mają z nim do czynienia. Grunwald jest miejscem jednocześnie które na pewno jest w stanie zapewnić świetną rozrywkę. Także jednak biznes się tam bardzo rozwija. Biurowiec Poznań na Grunwaldzie nie jest nietypowym widokiem. Tak więc mimo tego, ze wiele jest tam parków, obecne są ścieżki rowerowe, także na zdrowy wypoczynek nie mamy prawa w przypadku tej dzielnicy narzekać. Nieruchomości na Grunwaldzie stale są budowane, ponieważ jest to dzielnica modernizowana od lat i coraz częściej można się spotkać z jej rozwojem.

Oferujemy na sprzedaż ogromny dom, a można nawet powiedzieć pałac w środku malowniczego parku w samym sercu Grunwaldu. Okazuje się, że miejsce to jest bardzo popularne i jest sporą atrakcją turystyczną, jednak samej nieruchomości strzeżą pilnie wysokie mury i płot. Dlatego mimo tego, że nasz dom będzie w centrum zainteresowania, to jednak jesteśmy w stanie zachować jako taką możliwość zmian.

Jeśli więc chcesz zamieszkać na Grunwaldzie i popisać się przed innymi ogromną willą z luksusowym wyposażeniem odezwij się.

Właściciel: Krzysztof Rafalak

Kontakt: biuro@1plus.pl