1 PLUS

Zakup mieszkania wymaga zarówno ogromnych nakładów finansowych, jak i wysiłku, dlatego też niezwykle istotne jest, aby decyzja była dobrze przemyślana i – przede wszystkim – trafiona. 1Plus to poznański deweloper z wieloletnim doświadczeniem, który doskonale zdaje sobie sprawę z trudności, na jakie napotkać może przeciętny obywatel poszukujący własnych czterech kątów. Dzięki stałemu rozwijaniu własnych kompetencji oraz kreatywnemu podejściu do działań inwestycyjnych, firma może pochwalić się bogatym portfolio jeżeli chodzi o sprzedaż mieszkań deweloperskich oraz ich budowę. 1Plus dokłada wszelkich starań, aby ich klienci już od pierwszego kontaktu mogli mieć pewność, że trafili na solidnego partnera, dlatego też w szerokim wachlarzu usług największy nacisk kładziony jest przede wszystkich na kompleksową obsługę wszystkich osób zainteresowanych wejściem w posiadanie własnościowego lokalu.

1Plus to przede wszystkim:

  • Realizacja wysokiej klasy obiektów przynależnych do budownictwa mieszkaniowego oraz komercyjnego przeznaczonego na sprzedaż,
  • Kompleksowe usługi z zakresu wykonawstwa budowlanego oraz realizacji procesów inwestycyjnych,
  • Przygotowanie projektów zagospodarowania przestrzennego oraz projektowania budowlanego.

Deweloper może pochwalić się już niezwykle bogatym portfolio, realizując inwestycje zarówno lokali mieszkalnych, jak i nowoczesnych biurowców, doskonale wpasowujących się w przestrzeń dzielnic Poznania. Nowoczesne podejście do kwestii nieruchomości sprawia, że wszystkie obiekty odznaczają się innowacyjnością, pełną funkcjonalnością oraz atrakcyjną fasadą, w pełni odpowiadającą współczesnemu poczuciu estetyki. Niewątpliwym sukcesem firmy jest elastyczność oraz umiejętność pełnego dopasowywania się do sytuacji, przez co w branży uważana jest zarówno za wykonawcę generalnego, który nie boi się żadnych wyzwań i chętnie działa także tam, gdzie realizacja obiektów może być uznana za trudną pod względem prawnym, technicznym oraz finansowym. Z troski o klientów, deweloper 1Plus błyskawicznie reaguje na zmienność warunków całego rynku mieszkaniowego, dokładając starań, aby oferowane przez niego obiekty zawsze posiadały atrakcyjne ceny.

1Plus to nie tylko kompleksowość usług, ale także otwartość w stosunku do klienta, dlatego też z powodzeniem i niezwykle chętnie w mieszkaniach pojawia się wyposażenie oraz rozwiązania techniczne, które podnoszą komfort życia w wybranym miejscu. Bogate doświadczenie pozwala na przewidywanie oczekiwań odbiorców, przez co wszystkie nieruchomości wyposażone są w najnowocześniejsze instalacje, przeszklenia oraz wszystko to, bez czego trudno wyobrazić sobie sprawne funkcjonowanie jakichkolwiek obiektów użytkowych – bez względu na to czy jest to nieruchomość przeznaczona do użytku prywatnego czy też obiekt typowo komercyjny, który musi spełniać szereg dodatkowych wymogów prawnych. Deweloper stara się, aby przestrzeń mieszkalna oddawana do użytku klientów charakteryzowała się nie tylko najwyższą jakością wykończenia, ale także elastyczność względem możliwości indywidualnego kształtowania przestrzeni, dlatego też w ofercie znaleźć można najróżniejsze lokale mieszkalne.

Wśród nowoczesnych mieszkań, dostępnych w bogatej ofercie sprzedażowej, znaleźć można przede wszystkim eleganckie apartamenty, mieszkania poddaszowe, lokale z antresolami, przytulne kawalerki oraz standardowe mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe, dopasowane do potrzeb i oczekiwań kupujących. W zależności od indywidualnych preferencji możliwe jest zakupienie nieruchomości w stanie deweloperskim oraz w formie „pod klucz”, dzięki czemu nie ma konieczności samodzielnego starania się o armaturę i ceramikę konieczną do przystosowania mieszkania do użytku.

Dzięki doświadczeniu oraz posiadaniu atrakcyjnych lokali mieszkalnych i biurowych w równie atrakcyjnych cenach, wszyscy zainteresowani mają możliwość wejścia w posiadanie własnościowej nieruchomości znajdującej się na teranie Poznania oraz jego najbliższej okolicy. Deweloper 1Plus Poznań oferuje zatem swoim klientom wysokiej klasy mieszkania na Jeżycach,  Winogradach, Wildzie, Górczynie czy Ogrodach, czyli w tych miejscach, które cieszą się największym zainteresowaniem ze względu na atrakcyjność dzielnicy oraz znakomitą sieć komunikacyjną, umożliwiającą płynny i szybki dojazd do każdej części Poznania, niezależnie od wyboru środka komunikacji.

Deweloper 1Plus to sumienność, otwartość na klienta oraz świadomość zaufania, jakim go darzą, dlatego też firma może pochwalić się wszystkimi najważniejszymi certyfikatami nie tylko z zakresu usług deweloperskich, ale także inwestycji zastępczych, realizowanych na obszarze budownictwa mieszkaniowego. Biuro nieruchomości jest zatem znakomitym miejscem na realizację swojego marzenia o posiadaniu wysokiej klasy czterech kątów, przede wszystkim przez wzgląd na rzetelność oraz terminowość, a także sumienne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków. Dzięki tym cechom oraz wieloletniemu doświadczeniu w branży, 1Plus może pochwalić się tysiącami zadowolonych odbiorców i cieszyć się doskonałą opinią zarówno wśród swoich klientów, jak i konkurencji.

W ofercie znaleźć można innowacyjne inwestycje zamknięte w kompleksach eleganckich budynków zlokalizowanych w najatrakcyjniejszych częściach Poznania, jednak pozbawionych zgiełku i hałasu generowanego przez miasto. Wszystkie obiekty zbudowane są w oparciu o doskonałe plany architektoniczne oraz wyselekcjonowane materiały budowlane i wykończeniowe, a także wyposażone są w odpowiednią ilość miejsc parkingowych, tereny zielone, ogrodzenie, monitoring oraz wszystkie elementy niezbędne do komfortowego życia, takie jak chociażby windy, klimatyzację lub czynną całą dobę portiernię. W trosce o bezpieczeństwo i dobro klientów 1Plus zapewnia kompleksowe wsparcie podczas selekcji oraz zakupie wybranych mieszkań oraz lokalizacji obiektów. Wszystkie lokale posiadają zatem niezbędne elementy potrzebne do komfortowego życia w spokoju, z dala od miejskiego zgiełku oraz atrakcyjną cenę, tak istotną we współczesnych realiach branży nieruchomości.